Dárkové poukazy

Nová životní energie, dokonalé uvolnění a relaxace v instantním balení – naše dárkové poukazy představují skvělý dárek pro vaše blízké, ale i kolegy či obchodní partnery. Sami si určete hodnotu poukazu a vyberte si z řady variant designu. Více informací najdete zde.

 

Relaxační a regenerační tělové masáže

Na míru vždy přesně tak, jak právě potřebujete. Podrobné menu našich masáží najdete zde.

 

Indická ajurvédská masáž hlavy

Jemné, léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží, které vychází z poznatků ajurvédské medicíny. Aktivuje energetická centra organismu a odbourává napětí způsobující řadu dalších bolestí. Masáž odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, na krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organismus.

 

Aromaterapie

Aromaterapie je přírodní léčebná metoda využívající 100% čisté esenciální oleje, které se získávají z různých částí rostlin (květů, listů, dřeva, kůry…). Oleje stimulují nervové buňky a vysílají signály do limbického systému mozku, který ovlivňuje instinkty, náladu nebo paměť. Z fyzického hlediska působí oleje např. proti bolesti, křečovým žilám, nevolnosti, vysokému či nízkému tlaku. Z pohledu psychiky oleje zklidňují a vyrovnávají, osvěžují nebo podporují koncentraci. Aromaterapii používáme po dohodě s klientem jako nedílnou součást všech ostatních procedur.

 

Baňková terapie

Baňková terapie je starověká čínská metoda, používaná k léčbě pohybového aparátu a prevenci řady onemocnění. Baňky jsou přikládány na aktivní akupunkturní body a reflexní místa, kde ovlivňují správnou funkci svalů a orgánů. Silným podtlakem se místo působení prokrví, prohřeje a okysličí, čímž dochází k odplavení nahromaděných škodlivin a úlevě při bolestech. Baňkovou terapii neprovádíme samostatně, ale využíváme ji jako součást relaxačních a regeneračních masáží.

 

Detoxikace tělovými svícemi

Metoda svícování je staletími prověřený druh terapie. Dokáže ulevit od bolestí, zánětů, otoků, psychických problémů, problémů s ušima, s močovými cestami a při mnoha dalších potížích. Po zapálení se svíce naplní kouřem a vytvoří se komínový efekt. Tah svíce vytahuje negativní energie z hloubi organismu na povrch a působením tepla rozpouští v těle nahromaděné nečistoty, které skrze kůži odstraní. Přes rozšířené póry do těla pronikají účinné látky ze svící a spouští se proces samoléčení organismu a proudění energie do oslabených míst. Po terapii dobíhá ozdravný proces ještě několik dnů.
Aplikaci tělových svící provádíme v kombinaci s masáží a baňkovou terapií.